Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Synoptycy ostrzegają przez zawiejami i zamieciami śnieżnymi

Główne zdjęcie
Fot. archiwum

Na drogach w całym regionie ślisko i niebezpiecznie. Zgodnie z ostrzeżeniem synoptyków przez cały dzień dziś będą występowały zawieje i zamiecie śnieżne. Będą tak intensywne, że nadano im drugi stopień zagrożenia. Możliwe jest szybkie tworzenie się zasp powodujących utrudnienia komunikacyjne.

Synoptycy białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW PIB prognozują temperatura maksymalna od -5°C do -3°C. Okresami mogą występować opady śniegu.
Wiatr umiarkowany i dość silny, powodować będzie zawieje lub zamiecie śnieżne, południowo-wschodni. W nocy zachmurzenie przeważnie duże. Początkowo opady śniegu. Temperatura minimalna od -13°C na północy do -9°C na południu województwa. Wiatr umiarkowany, porywisty, stopniowo słabnący, wschodni i północno-wschodni.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę