Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Szpital w Zambrowie zamknięty od nowego roku?

Czy szpital w Zambrowie zostanie zamknięty od 1 stycznia 2005 roku? Groźba istnieje, bo pielęgniarki wciąż twierdzą, że nie podpiszą umów na warunkach proponowanych przez samorząd i zarząd szpitala. Propozycja jaka otrzymały to – 840 złotych brutto, to jednak za mało za prace jaką wykonują twierdza pielęgniarki i chcą o 100 złotych więcej. W szpitalu w Zambrowie pracuje około 90 pielęgniarek. Umowy o pracę na 2005 rok podpisało do tej pory 15 sióstr. Jeżeli do piątku reszta pielęgniarek nie podpisze umów na 2005 rok – szpital w Zambrowie zostanie zamknięty – informuje prezes spółki Szpital Miejski w Zambrowie, Przemysław Chrzanowski.

Pielęgniarki ze Szpitala w Zambrowie na podpisanie umów mają czas do piątku. Na razie nie wiedzą co zrobią. Chcą pracować, ale nie za takie wynagrodzenie jakie im proponuje prezes Chrzanowski
Elżbieta Ortman twierdzi, że sytuację sióstr odzwierciedla dokładnie sentencja Szekspira: "życie jest opowieścią idioty pełną wrzasku i wściekłości rzeczywiście nic nie znaczące"

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę