Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

W Walentynki rozjechał żonę...

Nietypowy wypadek wydarzył się przed południem w Łomży. Na parkingu przed Biedronką przy ul. Wyszyńskiego mąż potrącił samochodem żonę. Kobieta trafiła do szpitala, mężczyzna został skierowany na badania mające określić czy powinien jeździć samochodem. On ma 76 lat, ona 75.

Do wypadku doszło około godz. 11. Kobieta przechodziła przed toyotą, gdy nagle samochód ruszył i uderzył w nią. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia, która ranną kobietę – z urazem obu nóg zabrała do szpitala, oraz policję która ustalała okoliczności zdarzenia. Z tłumaczeń kierowcy wynika, że siedział w samochodzie trzymając nogę na pedale hamulca, gdy nagle noga ta omsknęła się i samochód pojechał do przodu uderzając w przechodzącą tuż przed maska kobietę.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę