Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Zderzenie trzech tirów na 61

Dwie osoby zostały ranne w wypadku tirów na 61. Kilkadziesiąt minut po północy w okolicach miejscowości Barszcze, na odcinku między Augustowem i Grajewem, zderzyły się trzy samochody ciężarowe. Droga przez wiele godzin była zablokowana.

Jak podaje policjanci 41-letni Rosjanin kierowca ciągnika siodłowego volvo z naczepą w pewnym momencie z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i najpierw otarł się o jednego tira, a następnie czołowo zderzył się z jadącą za nim ciężarowa scanią. Zarówno Rosjanin jak i kierujący scania 30-letni Polak z obrażeniami głowy i potłuczeniami trafili do szpitala.
Po wypadku droga nr 61 była całkowicie zablokowana. Policjanci informowali o godz. 9.00, że niebawem ruch na niej ma zostać przywrócony.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę