Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Kryzys dotarł do Łomży...?

Główne zdjęcie
Galeria Łomża (fot. archiwum)

Zalegający z opłatami za czynsz najemcy lokali w galerii łomżyńskiej otrzymali ponaglenia do zapłaty pod groźbą odcięcia prądu – podaje Gazeta Wyborcza w swoim białostockim dodatku. Piotr Dusik, zarządzający galerią „Łomża” na łamach gazety zauważa, że problemy mają jedynie lokalni najemcy. - Sieciówki, mimo że czynsze płacą na podobnym poziomie, radzą sobie dość dobrze. Powodów takiego stanu rzeczy, może być wiele. Począwszy od sposobu prowadzenia biznesu, po zapotrzebowanie na mniej czy bardziej rozpoznawalne marki - mówi Dusik i potwierdza, że sytuacja łomżyńskiego handlu jest bardzo ciężka

Jak podaje Gazeta część najemców w „Galerii Łomża” już od dawna nie ma z czego płacić czynszów. Niektórzy rozmawiają z zarządcą o obniżeniu opłat, inni liczą, że w końcu odbiją się od dna i uregulują zaległości. Jednak właściciel galerii nie zamierza czekać na lepsze czasy i przed kilkoma dniami porozsyłał zalegającym ponaglenia do zapłaty. Jeśli najemcy tego nie uczynią to handlować będą bez prądu.
- Odcięcie najemcy od prądu to sytuacja, w której tracą wszyscy i dlatego nigdy tego nie zrobiłem. Prowadzimy rozmowy z przedsiębiorcami i wierzymy, że uda się dojść do kompromisu – mówi gazecie Piotr Dusik.

zobacz: Gazeta Wyborcza Białystok - Kryzys dotarł do Łomży. Galeria handlowa bez prądu?

 

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę