Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Włamać mu się nie udało. Usłyszał także zarzut paserstwa.

Młody mieszkaniec Łomży wpadł w ubiegłym tygodniu, gdy próbował włamać się do sklepu ze sprzętem elektronicznym w mieście. Skok się nie udał, bo ktoś powiadomił policję. Teraz okazało się, że w mieszkaniu niedoszłego złodzieja znaleziono dwa skradzione w połowie stycznia laptopy. Mężczyzna twierdził, że je kupił. Postawiono mu zarzut paserstwa za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Przypomnijmy, w ubiegłym tygodniu 23-letni mężczyzna próbował włamać się do sklepu ze sprzętem elektronicznym w Łomży. Po środka próbował wejść wyważając łomem drzwi na zaplecze. Uciekającego na widok radiowozu mężczyznę, za krótkim pościgu zatrzymali policjanci. W trakcie wykonywania czynności śledczych policjanci ustalili, że może on być w posiadaniu rzeczy pochodzących z innego przestępstwa. Funkcjonariusze pojechali do miejsca zamieszkania mężczyzny. Okazało się, że w mieszkaniu zajmowanym przez 23-latka znajdują się dwa skradzione w połowie stycznia laptopy. Młody człowiek tłumaczył mundurowym, że sprzęt zakupił od nieznajomej osoby.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę