Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Śnieżnie w regionie. W wielu miejscach są utrudnienia, na „8” i „61” - ruch wahadłowy

Pogarszają się warunki jazdy na drogach naszego regionu. Pada śnieg i jest bardzo ślisko. Od rana zdarzyło się już kilka wypadków i w niektórych miejscach są utrudnienia w ruchu. Na drodze krajowej nr 8 na trasie Suchowola - Sztabin bus zderzył się z oplem. Obaj kierowcy trafili do szpitala. Ruch w tym miejscu odbywa się wahadłowo. Utrudnienia potrwają co najmniej do 11.00. Z kolei w okolicach Jeżewa przewróciła się ciężarówka, która blokuje jeden pas jezdni, co też powoduje utrudnienia w ruchu.

Są także problemy z przejazdem drogą krajową nr 61 w okolicach Grajewa. Samochód ciężarowy wpadł w poślizg, uderzył w słup energetyczny, który przewrócił się i blokuje drogę.

Na drogach krajowych pracuje teraz 25 solarek, ale i tak w wielu miejscach jest ślisko i pokrywa je warstwa śniegu. Taka sytuacja, jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad może być na drodze krajowej nr 8 na odcinkach Białystok - Korycin i Augustów - Suwałki, na krajowej "19" na odcinku Białystok - Zabłudów, a także w okolicach Łomży na drogach krajowych nr 64 w kierunku Zawad i 63 w stronę Kolna.

Trudne warunki panują także na drogach wojewódzkich. Drogą z Suwałk do Raczek jechał nasz słuchacz, pan Paweł. "Nie ma żadnej piaskarki, maksymalna prędkość to 30-40 kilometrów na godzinę. Na zakrętach samochód zarzuca na przeciwległy pas" - opowiada.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę