Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Melomanii...

Jeden ukradł, drugi od niego kradzione kupił. Obaj chcą teraz dobrowolnie poddać się karze. 24-letni mieszkaniec Łomży okradł jedną z piwnic, a następnie sprzedał większość wyniesionego z niej dobytku sąsiadowi pokrzywdzonego. Wśród skradzionych przedmiotów było 67 płyt gramofonowych.

Do kradzieży doszło na przełomie stycznia i lutego w jednym z bloków w Łomży. Złodziej z piwnicy wyniósł sześć opon, cztery wędki wraz ze skrzynką z oprzyrządowaniem wędkarskim, oraz 67 płyt gramofonowych. Poszkodowany wartość skradzionego sprzętu oszacował na 1500zł. Jak podaje Urszula Brulińska z KMP w Łomży do złodzieja policjanci doszli przez nabywcę kradzionego sprzętu. Okazało się, że mężczyzna już wcześniej był karany za podobne przestępstwo.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę