Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 24 czerwca 2021 napisz DONOS@

Przygotowania wśród... lwów

Niemal półtora kilometra nad poziomem morza, i w temperaturze ok. +30 stopni Celsjusza do nowego sezonu lekkoatletycznego przygotowuje się Justyna Korytkowska, jedna z czołowych zawodniczek LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża. Od początku miesiąca wraz z trenerem i jednocześnie mężem Andrzejem jest w Republice Południowej Afryki.

Justyna Korytkowska
Justyna Korytkowska
Justyna i Andrzej Korytkowscy
Justyna i Andrzej Korytkowscy

Jak relacjonuje Andrzej Korytkowski miejscowość Potchefstroom pierwszy tydzień minął nam na aklimatyzacji i spokojnym treningu.
- Oby zdrowie dopisywało bo teraz czas na ciężkie treningi – mówi Korytkowski. - Do dyspozycji mamy osiem boisk, znakomitą siłownię, 2 baseny (z ciepłą i lodowatą wodą) i bieżnię tartanową oraz trawiastą z której przeważnie korzystamy. Warunki naprawdę wspaniałe, a codziennie można spotkać na treningu światową czołówkę w LA. Są tu między innymi Mistrzowie Olimpijscy i medaliści Mistrzostw Świata.
- Oprócz treningów udało się nam w czasie wolnym odwiedzić pobliską farmę lwów, przeżycie było wspaniałe - mówi Korytkowski.
Zgrupowanie Korytkowskiej w RPA zostało dofinansowanie w wysokości 10 tys. złotych przez prezydenta miasta Łomży ze środków na zadania celowe. Powrót ze zgrupowania planowany jest na 2 marca.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę