Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Budżet Łomży na 2005 rok

Ponad 147 milionów złotych dochodu i niemal 169 milionów złotych wydatków – to dwie główne wartości projektu przyszłorocznego budżetu Łomży. Dziś radni Łomży mają przyjąć budżet miasta na 2005 rok. Pierwszego grudnia odbyło się pierwsze czytanie budżetu po czym jego projekt trafił do stałych komisji rady miasta. Przygotowany przez ekipę prezydenta Jerzego Brzezińskiego budżet zakłada zaciągnięcie ponad 25 milionów złotych pożyczek i deficyt w kasie miasta sięgający 3 mln. zł. Kredyt ma posłużyć przede wszystkim na realizację dofinansowywanych ze środków zewnętrznych –głównie ze Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego inwestycji.

W trakcie prac komisji wielu radnych zgłaszało swoje zastrzeżenia co do sposobu wydatkowania miejskich pieniędzy. Najwięcej z nich dotyczyło niedostatecznego zabezpieczenia środków na działające w mieście instytucje kultury. W przyszłorocznym budżecie prezydent zapisał dla nich zaledwie połowę środków jakimi dysonowały one w tym roku.
Radni proponowali stworzenie w budżecie specjalnej rezerwy celowej z której w razie czego zostaną pokryte niedobory w kulturze.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę