Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Niespokojny wieczór na drogach. W dwóch wypadkach zginęły dwie osoby

Do dwóch poważnych wypadków doszło w sobotę wieczorem na drogach w regionie. Koło 19:00 na ul. 3 maja w Zabłudowie kierująca Hyundaiem 30-letnia kobieta potrąciła przechodnia, który zmarł mimo prowadzonej reanimacji.

Kilkadziesiąt minut później w pobliżu miejscowości Chojane-Sierocięta na odcinku Wysokie Mazowieckie-Kulesze Kościelne kierujący Seatem Cordobą mężczyzna zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w drzewo. Zginął na miejscu.

Przyczyny obu wypadków badają policjanci. (zmj)

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę