Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Nieudany skok na sklep

Główne zdjęcie
Zniszczone przez włamywacza drzwi do sklepu. (fot. KMP Łomża)

23-letni mieszaniec Łomży nocą usiłował włamać się do sklepu ze sprzętem elektronicznym. I pewnie by mu się udało gdyby nie „sąsiedzka czujność”. Anonimowy informator powiadomił policję, a ta po bezpośrednim pościgu zatrzymała sprawcę. Przy nim zabezpieczono łom i torbę na fanty.

Jak relacjonuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży„około godziny 03.13 w nocy dyżurny dostał anonimowe zgłoszenie o próbie włamania do sklepu. Włamywacz uszkadzając drzwi wejściowe umieszczone z tyłu budynku prowadzące do kotłowni próbował dostać się do środka. Zamiaru swego jednak nie dokonał gdyż spłoszył go policyjny radiowóz. Policjanci po krótkim pościgu ujęli włamywacza. Właściciel lokalu wycenił zniszczenia drzwi i elewacji budynku na 2000 zł.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę