Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Napadli na 13-latków

15-nasto, 16-nasto i 17-latek napadli na dwóch 13-latków. Grożąc nożem zażądali oddania im telefonów komórkowych. Do zdarzenia doszło w środę w okolicach garaży przy ul. Dmowskiego. Policjanci ustalili i zatrzymali wszystkich sprawców, odzyskali też oba telefony.

Jak informuje Urszula Brulińska wartość zabranych przez napastników telefonów wynosiła łącznie 1500zł. Dzieci o napadzie poinformowały rodziców, a rodzice policję. Jeszce wczoraj zatrzymano dwóch napastników 15-latka  i 17-latka, a dziś rano trzeciego - 16-latka. Wszyscy to mieszkańcy Łomży.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę