Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Zginął stróż nocny

Główne zdjęcie
Na miejscu pracuje ekipa śledcza

Na ciele martwego mężczyzny, którego dziś rano znaleziono na terenie jednej z hurtowni przy ul. Nowogrodzkiej w Łomży widoczne były ślady obrażeń. Na razie nie wiadomo czy to te obrażenia mogły być przyczyną śmierci 64-latka. Jeszcze dziś powinny być znane pierwsze wyniki sekcji zwłok. Na miejscu zdarzenia, pod nadzorem prokuratury, pracują ekipy dochodzeniowo-śledcze z Łomży i Białegostoku.

Policja potwierdza, że znaleziono ciało mężczyzny. Pracował on jako stróż nocny.  Martwego dziś rano znalazł jego zmiennik.
- Policję zawiadomiono około godziny 7 rano. Faktycznie mężczyzna miał ranę na głowie – mówi Andrzej Baranowski, rzecznik prasowy KWP w Białymstoku. - Czy mamy do czynienia ze zgonem naturalnym, ewentualnie z nieszczęśliwym wypadkiem, czy też zdarzeniem o innym charakterze mają ustalić policjanci, którzy pod nadzorem prokuratury pracują na miejscu – dodaje Baranowski.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę