Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Kriokomora dalej będzie stała pusta...

Jutro w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Łomży miały odbyć się przetargi na dzierżawę pomieszczeń w na pierwszym piętrze Pływalni Miejskiej nr 2 przy ul. Ks. Kardynała Wyszyńskiego. Do zagospodarowania są cztery pomieszczenia w tym m.in. te największe, niemal 160m2, w którym zaplanowano restaurację, oraz komora do krioterapii. Wiele wskazuje na to, że dalej będą one puste. Aby przystąpić do przetargów najpóźniej w poniedziałek trzeba było zapłacić wadium. Do tej pory do MOSiR nie dotarła informacja jakoby ktokolwiek je wpłacił.

W dzierżawę MOSiR chce oddać „zespół pomieszczeń gastronomicznych”, powierzchnię pod sklepik, ale także solarium i słynną już  wmieście komorę do krioterapii, za której wybudowanie zapłaciliśmy niemal równe pół miliona złotych. Stawka wywoławcza czynszu do przetargu na solarium i komorę wynosi 10 zł za 1m² miesięcznie plus 23% podatku VAT. W przypadku sklepiku było to 400zł miesięcznie netto za całość, a w przypadku „restauracji” 25 zł za 1m² miesięcznie plus VAT.
Przetargi mają odbyć się jutro, ale wadium należało wnieść najpóźniej w poniedziałek. Najniższe było w przypadku sklepiku – tylko 700 zł. Za gastronomię wynosiło 9,5 tys zł, a za kriokomorę 10 tys zł. Teoretycznie, według ocen pracowników MOSiR, być może ktoś wpłacił wadium w banku i pieniądze i informacja o tym jeszcze płyną od placówki... Ale to już trochę długo.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę