Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Bandyta z Łomży wpadł w Anglii

Przez ponad rok ukrywał się w Wielkiej Brytanii. 29-letni łomżanin Wojciech J., jeden z członków grupy przestępczej działającej w latach 2005-2007 na terenie Łomży, został zatrzymany i trafił już do Aresztu Śledczego na terenie kraju – podała policja. Grupa w której działał Wojciech J. miała charakter zbrojny i trudniła się głównie obrotem narkotyków oraz wyłudzeniami komunikacyjnymi.

Prowadzący poszukiwania policjanci z sekcji do spraw Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku podejrzewali, że Wojciech J. może ukrywać się w Wielkiej Brytanii. Wszystkie informacje były na bieżąco przekazywane do Biura Interpolu w Londynie. Ścisła współpraca pomiędzy policją polską i angielską, poprzez wymianę informacji z Interpolem zaowocowała ustaleniem miejsca przebywania poszukiwanego. I tak 17 stycznia bieżącego roku 29-latek wpadł w ręce policjantów w Wielkiej Brytanii. Mężczyzna został zatrzymany pod zarzutem popełnienia czterech przestępstw, w tym przestępstwa z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii zagrożonego kara pozbawienia wolności do lat 10. Od czwartku jest już w Polsce.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę