Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Zderzenie z dzikiem

Dzik wbiegł na jezdnię pod koła samochodu. Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem w okolicach wsi Chojny na drodze krajowej nr 61 na trasie Łomża – Ostrołęka. Winowajca starcia z samochodem nie przeżył, ale i pojazd ucierpiał - uszkodzony przedni zderzak oraz zbita lampa z prawej strony.

Jak podaje Urszula Brulińska z KMP w Łomży dyżurny policji został powiadomiony o zdarzeniu przez kierowcę uczestniczącego w kolizji z dzikiem około godziny 17.40. Kierujący to 35-letni mieszkaniec Warszawy, który podróżował fordem focusem. Jemu na szczęście nic się nie stało. Samochód trochę ucierpiał, a dzik zginął. Zabrał go wezwany na miejsce strażnik łowiecki.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę