Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Zgubny nałóg

Czekolada uzależnia. Przekonał się o tym młody, 21-letni mieszkaniec Łomży, który w ciągu kilku ostatnich dni trzykrotnie okradał łomżyńskie Stokrotki. Za każdym razem kradł przede wszystkim słodycze w tym głównie czekolady Milka, ale także kawę, a raz nawet dwie butelki szampana. Złodziej w końcu wpadł. Okazało się, że znany jest łomżyńskim policjantom z wcześniejszych poczynań. Niestety w doniesieniu nie ma informują czy udało im się odzyskać skradzione łupy...

Pierwszego „skoku” na Stokrotkę łomżanin dokonał w poniedziałek 30 stycznia. Wówczas skradł towarów za 160 zł, po czym przewrócił sklepową, która próbowała go zatrzymać. Kolejne dwa „skoki”, na dwie różne Stokrotki wykonał w piątek 3 lutego. W pierwszym skradł m.in. 18 czekolad Milka, w drugim ponad 50. W sumie straty sklepy wyceniły odpowiednio na 286 i 361 zł.
Złodziej został teraz zatrzymany przez policję. Okazało się, że znany jest policjantom, a na swoim koncie ma już nawet wyrok, więc za popełnione teraz przestępstwa będzie odpowiadał jako recydywista.      
Zgodnie z Kodeksem karnym „kto zabiera w celu przywłaszczenia cudzą rzecz ruchomą, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.”

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę