Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Tragiczne żniwo ognia

Od początku roku w ponad 230 pożarach obiektów mieszkalnych w województwie podlaskim zginęło 7 osób, a kolejnych 7 zostało rannych. Ponad 1/3 pożarów wybuchła w pierwszych pięciu dniach lutego. Zginęły w nich 4 osoby - podała KW PSP w Białymstoku - Wśród głównych przyczyn pożarów dominują wady i nieprawidłowa eksploatacja urządzeń grzewczych na paliwo stałe (piece, kominki) oraz nieszczelne i nieczyszczone przewody kominowe.

Sumaryczne straty pożarowe wyniosły około 4,6 mln zł. Straż pożarna apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności i czujności przy intensywnym korzystaniu z wszelkich form ogrzewania i dogrzewania pomieszczeń w tym trudnym i mroźnym okresie.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę