Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Zginęli w ogniu...

Dwie starsze osoby i małe dziecko zginęły w niedzielę w dwóch pożarach w Podlaskiem - poinformowała straż pożarna. Przyczyny tych pożarów nie są znane, ustalają je policja i prokuratura. Chłopczyk w wieku dwa i pół roku zginął w pożarze, który wybuchł w niedzielę po południu w Kolonii Knyszyn. Ze wstępnych informacji straży pożarnej wynika, że dziecko było samo w domu. Rodzice wyszli w tym czasie do budynków gospodarczych nakarmić zwierzęta.

Wieczorem w niedzielę w pożarze drewnianego domu w Brańsku zginęły dwie osoby. Ze wstępnych informacji policji wynika, że to 80-letnia kobieta i 78-letni mężczyzna. Przyczyny pożaru nie są znane.

Rzecznik podlaskich strażaków Marcin Janowski powiedział, że gdy strażacy przybyli na miejsce zdarzenia budynek stał w ogniu. W wyniku pożaru zawaliła się część jego konstrukcji. Strażacy nie wypowiadają się na temat przyczyny pożaru. Sprawę badają policja i prokuratura.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę