Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 16 czerwca 2021 napisz DONOS@

25 lat więzienia za zabicie żony

Na 25 lat więzienia skazał sąd Grzegorza L z Grajewa, który w maju ubiegłego roku brutalnie zabił swoją żonę. Wyrok nie jest prawomocny. Trwający od kilku tygodni przez Sądem Okręgowym w Łomży proces był utajniony.

Do makabrycznej zbrodni doszło na początku maja ubiegłego roku. Mężczyzna ugodził nożem kobietę aż 27 razy. Później ukrył ciało w piwnicy i wyjechał z miasta. Następnego dnia zgłosił się na policję i  poinformował o morderstwie.
W dniu w którym zabił żonę mieli wyjechać na wakacje do Hiszpanii. Grzegorz L. tłumaczył, że zamordował bo bał się żonie przyznać, że stracił pracę i nie ma pieniędzy na wczasy.
Sąd uznał takie tłumaczenie za niepoważne, a biegli, którzy wcześniej badali oskarżonego jednoznacznie stwierdzili, że w chwili popełniania zbrodni był w pełni poczytalny i świadomy tego co robi.

200609064623.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę