Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Koksowniki się przyjęły. Będzie ich więcej

Główne zdjęcie
Koksownik przy szpitalu

Do pięciu koksowników stających od czwartkowego poranka przy przystankach autobusowych w Łomży dziś popołudniu dostawione będą trzy kolejne. Jak podaje ratusz „to odpowiedź na zapotrzebowanie mieszkańców, którzy pozytywnie zareagowali na pomysł władz miasta.”

W piątkowe popołudnie koksowniki zostaną rozstawione jeszcze przy przystankach na Alei Piłsudskiego przy Banku PKO BP, na Alei Legionów przy przystanku naprzeciwko byłego budynku „Drzewnej” oraz na przy „blaszaku”. Trzy nowe paleniska, podobnie jak poprzednie, wykonali pracownicy Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę