Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Złodziej...

Na trzy tysiące wyliczył straty okradziony jeszcze w grudniu jeden z mieszkańców Czarnocina. Teraz policjantom udało się ustalić i zatrzymać złodzieja, który skradł wówczas m.in. migomat i kątówkę. Okazał się nim 26-letni mieszkaniec Łomży.

- Mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstw o które obwinili go policjanci – mówi Urszula Brulińska z KMP w Łomży. - Chce dobrowolnie poddać się karze. Prokurator zaproponował aby było to 2 lata więzienia w zawieszeniu na 5 lat i nadzór kuratora.
Karę musi jeszcze zaakceptować sąd.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę