Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Kuchnia jak marzenie

Od niedawna istnieje największa ekspozycja nowoczesnych mebli kuchennych w naszym regionie. Zobaczymy ją w salonie DEVO przy ul. Meblowej 29 w Łomży. Znany w Polsce i Europie producent prezentuje efektowne zabudowy wnętrza kuchni, o jakiej marzą panie domu. Marzenia są w zasięgu ręki.

Ulica Meblowa przy trasie na Ostrołękę. W siedzibie DEVO na 200 mkw. powierzchni zaaranżowano 14 wzorcowych zestawów kuchennych, w jakich można wygodnie przygotować posiłek oraz miło spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi. Warto tu zajrzeć, szukając inspiracji do budowanego domu lub urządzenia wygodnego mieszkania na długie lata.


Kuchenne inspiracje DEVO
Firma opracowała 48-stronicowy katalog z poradami i zdjęciami 30 wnętrz. Część jest nowoczesna jak laboratoria, część klasyczna, przypominająca mieszczańskie, arystokratyczne lub w swojskim klimacie kuchnie wiejskie.
- Chcemy zadowolić gusta każdego, więc przygotowaliśmy poradnik, aby klient mógł przemyśleć własne potrzeby, dotyczące wyglądu i urządzenia kuchni - wyjaśnia dyrektor DEVO Jerzy Karwacki. - Pomagamy określić, jak zorganizować przestrzeń, aby w kuchni spędzało się czas przyjemnie, a potrawy przygotowywało się szybko i wygodnie.

Dla każdego coś ładnego

DEVO przedstawiło rozmaite typy urządzenia kuchni. Szafki stojące, wiszące i stoły charakteryzuje wysoka jakość materiałów i wykonania, dbałość o detale i wykorzystanie miejsca - włącznie z narożnikami, z płynnie wysuwanymi półkami. W szufladach i drzwiczkach zamontowano systemy łagodnego domykania: zamykają się lekko i bez hałasu. Firma projektuje meble na zamówienie w kolorze drewna, z frontami i listwami z dębu lub w bogatej gamie barw, jakie wybierzemy z kolekcji płyt laminowanych. Zwracają uwagę podświetlane wnętrza szafek z frontami ze szkła przezroczystego albo barwionego. Niektóre okucia i wykończenia cechuje prostota, inne – misterne barokowe zdobnictwo. Zabudowy są kompletne: z lodówką, kuchenką, mikrofalówką, zmywarką i zlewozmywakiem, zależnie od gustu i możliwości finansowych klienta. Profesjonalni projektanci zaprojektują całość a fachowcy z uprawnieniami podłączą do instalacji wodnej, kanalizacyjnej, wentylacyjnej, gazowej i elektrycznej. Za wszystko zapłacimy od ręki lub w dogodnych ratach.

Złoty Medal za jakość.

Firma DEVO to ceniony od 1990 r. producent mebli łazienkowych, eksportowanych do Niemiec, Holandii, Szwecji i na Litwę. Dowodem uznania jest Złoty Medal na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Doświadczenie w projektowaniu i produkcji mebli łazienkowych zaowocowało nową propozycją: kompleksowego wyposażenia kuchni. Z dotacji unijnej wdrożono innowacyjną usługę zabudowy kuchennej, polegającą na stworzeniu wnętrza od pomysłu aż po realizację.

Pani domu spędza w kuchni codziennie kilka godzin - przez lata złoży się to na kawałek życia. Aby w sposób szybki i tani życie było łatwiejsze, warto nad zabudową kuchni zastanowić się w salonie DEVO przy ul. Meblowej 29 w Łomży ( od pon. do pt. w godz. 9 – 17, w sob. w godz. 10 – 14; tel. 86 216 93 84). DEVO wystawia meble kuchenne także w salonach przy ul. Białostockiej 4 w Wysokiem Mazowieckiem i ul. Zawadzkiego 1A w Ostrołęce.
Więcej szczegółów na www.devo.pl

 

Tekst płatny.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę