Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Wypadek na Sikorskiego

Dwie osoby zostały ranne w wypadku jaki wydarzył się w Łomży na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Łukasińskiego. Nissan po zderzeniu z BMW i toyotą rozpadł się na dwie części. Ranni to osoby które podróżowały tym samochodem.

Do wypadku doszło około godz. 17.  Okoliczności wypadku ustalają policjanci. Prawdopodobnie kierowca nissana chciał przejechać z Szerokiej w Łukasińskiego i nie zachowując należytej ostrożności wyjechał na ul. Sikorskiego wprost przed nadjeżdżające BMW.

Na miejsce przyjechały dwie karetki pogotowia, straż pożarna i policja. Przez ponad godzinę utrudniony był przejazd ulicą Sikorskiego, bo zniszczone samochody blokowały jedną jezdnię.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę