Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Wnioski czas składać

Od dziś rolnicy mogą składać w gminach wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej. W tym roku odzyskać można 95 groszy z każdego zakupionego litra oleju, ale w sumie zwrot nie może przekroczyć 81,70 zł w przeliczeniu na hektar użytków rolnych. Wnioski zwrot akcyzy można składać do końca miesiąca.

Wnioski wraz z załączonymi fakturami VAT potwierdzającymi zakup paliwa składa się do wójta, burmistrza, (prezydenta miasta) właściwego ze względu na miejsce położenia gruntu będących w posiadaniu lub współposiadaniu tego producenta rolnego w tym także dzierżawcy. W lutym przyjmowane są wnioski dotyczące paliwa zakupionego od 1 września 2011 roku do 31 stycznia 2012 roku. Wypłata zwrotu podatku akcyzowego, przelewem na rachunek bankowy rolnika,  nastąpi w kwietniu.

W tym roku drugi termin składania takich wniosków będzie jeszcze w sierpniu za paliwo kupione od 1 lutego 2012 roku do 31 lipca 2012 roku.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę