Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Kalesony - nosić czy nie? Pytamy urologa

Zaczął się bardzo mroźny okres, w dzień kilkanaście stopni poniżej zera, w nocy temperatura może spaść nawet do -25 stopni. Mimo takich mrozów wielu mężczyzn nie decyduje się na zakładanie ciepłej bielizny. Młodzi niechętnie korzystają z kalesonów, starsi podkreślają, że jeśli ich kiedyś nie zakładali, to w podeszłym wieku muszą częściej chodzić do urologa.

"Przede wszystkim trzeba się ubierać odpowiednio do temperatury" - podkreśla urolog Jerzy Badyda. Genitalia u mężczyzn są wrażliwe na nadmiar ciepła, a wtedy płodność jest obniżona. Przegrzewanie tych miejsc nie jest więc wskazane.

"Jeżeli ktoś podróżuje głównie autem, przebywa w nagrzanych pomieszczeniach, to niekoniecznie kalesony musi nakładać. Powinna je założyć osoba pracująca zimą na świeżym powietrzu" - dodaje urolog.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę