Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Skoda przeleciała nad barierą, subaru się zatrzymało...

Ponad półtorej godziny była zamknięta, z obu stron, Szosa Zambrowska w okolicy masztu przekaźnikowego, gdzie doszło do zderzenia subaru outback ze skodą octavią. Jadąca od strony Zambrowa w kierunku Łomży 53-letnia kobieta, nagle zjechała subaru na lewy pas i uderzyła w lewy bok jadącą od Łomży skodę, wyrywając jej przednie i tylne koło. Po badaniu okazało się, że sprawczyni wypadu miała 1,2 promila alkoholu.

- Brak kół i uderzenie było tak silne, że kierowca jadącej od strony Łomży skody stracił nad nią zupełnie panowanie – mówi sierżant sztabowy Andrzej Późniewski z Komendy Miejskiej Policji w Łomży, ustalający szczegóły zdarzenia na miejscu. - Jego samochód zjechał na lewy pas i przeleciał kilkanaście metrów nad barierą ochronną, lądując u podnóża wysokiej i stromej skarpy od strony Narwi.
Kierowca i dwoje pasażerów skody zostali przewiezieni do Szpitala Wojewódzkiego.

210407125521.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę