środa, 16 października 2019 napisz DONOS@

10% Galerii NAREW już jest...

Zakończyło się wylewanie fundamentów pod budowę Galerii Narew w Łomży. Inwestor informuje, że zgodnie z harmonogramem w miejscu budowy stanęła już cała konstrukcja słupów żel-betonowych. - Tym samym wykonano już pierwsze 10% inwestycji – poinformowała Ewa Wierzbowska, PR Manager. Z przesłanej przez inwestora wizualizacji Galerii Narew wynika, że zmienił się wygląd budowanego obiektu.

Fot. 2012_01_03
Fot. 2012_01_03
Najnowsza wizualizacja Galerii Narew
Najnowsza wizualizacja Galerii Narew
Najnowsza wizualizacja Galerii Narew
Najnowsza wizualizacja Galerii Narew
Przedstawiana dotychczas wizualizacja obiektu
Przedstawiana dotychczas wizualizacja obiektu

Zgodnie z komunikatem w tej chwili trwają prace przy utwardzaniu powierzchni, przeznaczonej na miejsca parkingowe. Jeżeli warunki pogodowe będą sprzyjające, to już w marcu rozpocznie się budowa dróg wewnętrznych na terenie inwestycji. 
- Staraliśmy się zaplanować prace tak, aby zdążyć z postawieniem konstrukcji przed pogorszeniem się warunków pogodowych. Na początku marca chcemy rozpocząć budowę dróg wewnętrznych, a już na kwiecień została zamówiona stalowa konstrukcja całego obiektu - mówi Henryk Rytwiński, Leasing&Development Director

Galeria Narew powstaje na terenach po byłych zakładach przemysłu Bawełnianego Narew w Łomży. Centrum zajmie 110 tys mkw, z czego połowę stanowić będzie część handlowa, w której znaleźć się ma ok. 100 sklepów - między innymi: Real, Castorama, H&M, a także restauracje, kawiarnie i jedyny w regionie multipleks kinowy (Lumiere).


 
190904015236.gif
180410021817.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę