Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 napisz DONOS@

10% Galerii NAREW już jest...

Główne zdjęcie
Fot. 2012_01_03

Zakończyło się wylewanie fundamentów pod budowę Galerii Narew w Łomży. Inwestor informuje, że zgodnie z harmonogramem w miejscu budowy stanęła już cała konstrukcja słupów żel-betonowych. - Tym samym wykonano już pierwsze 10% inwestycji – poinformowała Ewa Wierzbowska, PR Manager. Z przesłanej przez inwestora wizualizacji Galerii Narew wynika, że zmienił się wygląd budowanego obiektu.

Najnowsza wizualizacja Galerii Narew
Najnowsza wizualizacja Galerii Narew
Najnowsza wizualizacja Galerii Narew
Najnowsza wizualizacja Galerii Narew
Przedstawiana dotychczas wizualizacja obiektu
Przedstawiana dotychczas wizualizacja obiektu

Zgodnie z komunikatem w tej chwili trwają prace przy utwardzaniu powierzchni, przeznaczonej na miejsca parkingowe. Jeżeli warunki pogodowe będą sprzyjające, to już w marcu rozpocznie się budowa dróg wewnętrznych na terenie inwestycji. 
- Staraliśmy się zaplanować prace tak, aby zdążyć z postawieniem konstrukcji przed pogorszeniem się warunków pogodowych. Na początku marca chcemy rozpocząć budowę dróg wewnętrznych, a już na kwiecień została zamówiona stalowa konstrukcja całego obiektu - mówi Henryk Rytwiński, Leasing&Development Director

Galeria Narew powstaje na terenach po byłych zakładach przemysłu Bawełnianego Narew w Łomży. Centrum zajmie 110 tys mkw, z czego połowę stanowić będzie część handlowa, w której znaleźć się ma ok. 100 sklepów - między innymi: Real, Castorama, H&M, a także restauracje, kawiarnie i jedyny w regionie multipleks kinowy (Lumiere).

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę