Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Długi stają się coraz większym problemem

Coraz więcej osób w regionie ma problemy ze spłatą swoich zobowiązań. Te są coraz większe – wynika z najnowszego raportu InfoDług. Raport powstał on w oparciu o informacje gromadzone przez BIG InfoMonitor SA, Biuro Informacji Kredytowej i Bankowy Rejestr Dłużników Związku Banków Polskich. Wynika z niego, że niespłacane długi mieszkańców podlaskiego na koniec 2011 roku przekroczyły 661,5 mln zł. To o blisko 40% więcej niż rok wcześniej.

Szybko przybywa także osób które nie radzą sobie ze spłatą długów. Na koniec 2011 roku według raportu w województwie podlaskim zaległości kredytowe miało niemal 42,5 tys osób. To o 10 tysięcy więcej zadłużonych, którzy nie są w stanie na bieżąco spłacać sowich długów, niż jeszcze dwa lata temu.
Niemniej jak wynika z analizy w dalszym ciągu województwo podlaskie należy do regionów w których mieszkańcy starają się bardziej niż inni spłacać swoje długi. Liczba klientów tzw. podwyższonego ryzyka wynosi tu 36 na 1000 mieszkańców, a w przodujących województwach  - zachodniopomorskim i lubuskim - jest dwa razy wyższa. Niemniej i w tej statystyce gonimy Polskę.  W 2009 roku ryzykownych klientów było u nas tylko 27 na tysiąc.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę