Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Bandyci...

Czterech młodych mężczyzn zatrzymali policjanci w związku z trzema rozbojami do których dochodziło w Łomży i okolicy na przełomie grudnia i stycznia. - Scenariusze trzech rozbojów prawie takie same – mówi Urszula Brulińska KMP w Łomży. - Do pokrzywdzonych podchodzą sprawcy bez większego powodu kopią, uderzają pięściami, powodując obrażenia ciała, i nie zabierają żadnych fantów.

Pierwsze zdarzenia miało miejsce 27 grudnia w okolice klubu Milano w Jeziorku. Dwóch mieszkańców Łomży w wieku 21 i 22 lata podchodzi do  24-letniego mieszkańca gminy Piątnica. Zaczepiają go, a potem biją. Pokrzywdzony doznał m.in. rany ciętej głowy.
Kilaka dni później – Sylwester – okolice łomżyńskiego osiedla Bohaterów Monte Cassino. 19-letni  mieszkaniec gminy Kulesze Kościelne zostaje dotkliwie pobity ma m.in. złamanie nosa i wybity ząb, przez 21-letniego mieszkaniec gminy Jedwabne.
Trzecie ze zdarzeń  wydarzyło się 11 stycznia w okolicach galerii Stokrotka. Tu napadnięty został 54-letni mieszkaniec Łomży. Mężczyzna doznał złamania wyrostka łokciowego, ale także  zasinienia ciała. Sprawcą tym razem okazał się 20-letni mieszkaniec Łomży.

Wszyscy sprawcy tych przestępstw zostali ujęci przez policję. Teraz będą odpowiadać przed sądem. Za pobicia grozi im więzienie od 3 miesięcy do nawet lat 5.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę