Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 17 czerwca 2021 napisz DONOS@

Tragiczne skutki pożarów

Dwie osoby zginęły w skutek pożarów w powiecie monieckim i wysokomazowieckim. Policjanci wyjaśniają szczegółowe przyczyny pożarów i okoliczności śmierci  99-letniego mężczyzny i 77-letniej kobiety.

Do pierwszego ze zdarzeń doszło w miniony piątek. Około godziny 19.00 dyżurny monieckiej Policji otrzymał zgłoszenie o pożarze jednego z domów w miejscowości Zalesie. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że w chwili pożaru w domu przebywała 3-osobowa rodzina. Kiedy drewniany dom stanął w płomieniach 80-letnia kobieta i 68-letni mężczyzna zdołali sami wydostać się na zewnątrz budynku nie doznając żadnych obrażeń. Pomimo podjętej niezwłocznie akcji gaśniczej i ratunkowej nie udało się uratować 99-letniego mężczyzny. Kolejny pożar miał miejsce w Sokołach. W niedzielę około godziny 1.00 dyżurny wysokomazowieckiej Policji został poinformowany o pożarze jednego z domów w Sokołach. Tam policjanci wstępnie ustalili, że w wewnątrz płonącego budynku znajdował się 40-letni mężczyzna i 77-letnia kobieta. 40-latek w skutek pożaru doznał oparzeń głowy i ramienia. Niestety 77-letniej kobiety nie udało się uratować. Policjanci wyjaśniają szczegółowe przyczyny pożarów i okoliczności śmierci 99-letniego mężczyzny i 77-letniej kobiety. źródło KWP Białystok

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę