Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Z Widzewa do Łomży

Główne zdjęcie
Robert Stachura

Wiosną na trzecioligowe boiska w barwach Łomżyńskiego Klubu Sportowego wybiegnie Robert Stachura – dotychczasowy środkowy pomocnik drugoligowego Widzewa Łódź. Zawodnik przyjechał we wtorek do Łomży i podpisał kontrakt z ŁKS-em. Od 5 stycznia zamieszka w Łomży i wraz z pozostałymi zawodnikami będzie przygotowywał się do rundy wiosennej.

Robert Stachura to 25 letni wychowanek Stali Rzeszów. Poza macierzystym klubem grał między innymi w Ceramice Opoczno, Amice II Wronki i Widzewie Łódź.
Urodzony 7 czerwca 1979 r. w Rzeszowie zawodnik ma 177 cm wzrostu i waży 72 kg.

Przypomnijmy wcześniej trener ŁKS Tadeusz Gaszyński informował o tym, że czerwono-białą koszulkę przywdzieje wiosną jagiellończyk Tomasz Wołczyk.

Po jesiennej rundzie rozgrywek ŁKS opuścili: Piotr Chwesiuk i Łukasz Łukasik, z którymi rozwiązano kontrakty.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę