Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Prezydent daje „Laury”, a dziennikarze dadzą „Czempiony”

Po raz pierwszy w historii naszego miasta wręczone zostaną „Łomżyńskie Czempiony”, czyli nagrody dla środowiska sportowego Łomży. Kapituła przyznała wyróżnienia w sześciu kategoriach: sportowiec, drużyna, trener, odkrycie, nadzieja oraz impreza roku. Kandydatów do nagród w poszczególnych kategoriach zgłaszali dziennikarze na co dzień zajmujący się sportem.

W czasie ożywionej dyskusji przedstawiono ponad 40 kandydatur zawodników, drużyn i inicjatyw sportowych, które w 2011r. odnosiły sukcesy na arenach nie tylko kraju, ale także Europy i Świata. Ostatecznie, po długich naradach, kapituła zdecydowała się nominować szczęśliwą osiemnastkę, spośród której, w demokratycznym głosowaniu, w każdej z kategorii wybrano laureatów.

„Łomżyńskie Czempiony” wręczone zostaną 18 lutego podczas „I Łomżyńskiego Balu Sportu”, który odbędzie się gościnnych progach Restauracji „Labirynt”. Po przyznaniu wyróżnień rozpocznie się szampańska zabawa do białego rana. Wszystkie osoby chętne do wzięcia udziału w balu proszone są o kontakt z Restauracją (osobisty lub pod numerami telefonu 862162960, 602827908).

Nominowani do „Czempionów” (kolejność alfabetyczna)
Zawodnik: Joanna Fiodorow, Anna Kaczyńska, Justyna Korytkowska
Trener: Andrzej Korytkowski, Dariusz Syrnicki, Wacław Tarnacki
Drużyna: AZS PWSIP Wałkuscy Łomża, II LO (koszykówka), ŁKS 1926 Łomża,
Odkrycie: Żaneta Lenczewska, Daniel Maleszewski, Monika Marcińczyk
Nadzieja: Adam Karwowski, Ewelina Lubiejewska, Karolina Mroczkowska
Impreza: XII Edycja Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach o Puchar Prezydenta Łomży, XII Mikrolotowe Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Szkolnej

is

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę