Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Policjanci zatrzymali w Łomży poszukiwanego recydywistę

Funkcjonariusze Wydziału d/w z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Łomży zatrzymali poszukiwanego listem gończym 25-latka. Został on tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Mężczyzna już kilkakrotnie był karany, na swoim koncie ma kilkadziesiąt przestępstw. Funkcjonariuszom udało się dotrzeć do pokrzywdzonych przestępczym procederem 25-latka. Swoje straty oszacowali oni na ponad 200 tysięcy złotych.

We wtorek wczesnym rankiem łomżyńscy policjanci weszli do jednego z mieszkań na terenie miasta. Z informacji uzyskanych przez funkcjonariuszy wynikało, że może przebywać tam poszukiwany listem gończym mężczyzna. Mundurowi w mieszkaniu zastali poszukiwanego 25 – latka. Mężczyzna posiadał przy sobie ponad 56 gram środków odurzających w postaci  amfetaminy i marihuany. W trakcie przeszukania policjanci ujawnili też rzeczy najprawdopodobniej pochodzące z kradzieży z włamaniem dokonywanych na terenie Łomży i okolicznych miejscowości. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. W trakcie dalszych czynności operacyjnych i na podstawie wcześniej uzyskanych materiałów procesowych 25 – latkowi zostały postawione aż 23 zarzuty m.in. za kradzieże z włamaniem i posiadanie środków odurzających. Sprawca za swoje cele obierał budynki mieszkalne ale też sklepy, hurtownie, stacje paliw a nawet przychodnie lekarskie czy zakłady samochodowe. Łupem złodzieja padały przede wszystkim pieniądze oraz sprzęt elektroniczny (RTV, telefony, aparaty, laptopy) i elektronarzędzia ale także kosmetyki, alkohol, pościel a nawet wyroby mięsne.
Część odzyskanych przez policjantów przedmiotów trafiło już do prawowitych właścicieli. W dalszym ciągu trwają intensywne czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania ewentualnych wspólników mężczyzny.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę