Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 maja 2021 napisz DONOS@

Zatrzymany za wymuszenie rozbójnicze

Łomżyńscy policjanci zatrzymali sprawcę wymuszenia rozbójniczego. 27 – latek usłyszał już zarzut popełnienia tego przestępstwa. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj po południu funkcjonariusze z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Łomży zatrzymali sprawcę wymuszenia rozbójniczego. Do zdarzenia doszło w niedzielę, tuż po godzinie 17.00 w Wygodzie. Z relacji zgłaszającego wynikało, że sprawcą przestępstwa był 27 – letni mężczyzna, którego zna z widzenia. Napastnik przyszedł do pokrzywdzonego po pieniądze, które to rzekomo zgłaszający miał otrzymać od jego ojca. Pokrzywdzony odmówił wydania gotówki mówiąc, że otrzymał je w ramach zapłaty za podwiezienie mężczyzny. 27 - latek zaczął zachowywać się agresywnie, uderzył pokrzywdzonego w twarz w skutek czego złamał mu nos. Sprawca przyznał się do stawianego mu zarzutu. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

za podlaska.policja.gov.pl

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę