Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Zaginął 75-latek z Wysokiego Mazowieckiego

Główne zdjęcie
Zaginiony Jan Łagutowski

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem szukają zaginionego 75-letniego mieszkańca miasta. Jan Łagutowski we wtorek (24 stycznia) około godziny 10.00 wyszedł z domu nie informując rodziny dokąd idzie i do chwili obecnej nie powrócił, jak też nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: wzrost około 170 cm, waga około 70 kg, budowa ciała szczupła, włosy siwe krótkie, zaczesane na bok, widoczna łysina, oczy piwne, twarz owalna, uszy duże, lekko przylegające, nos średni, prostolinijny, brak uzębienia.
Znaki szczególne: charakterystyczny chód – posuwa nogami, przygarbiony – głowa spuszczona w dół. Zaginiony choruje na schizofrenię.
W dniu zaginięcia ubrany był prawdopodobnie w ciemnoniebieską marynarkę, zielone spodnie i brązowe buty do kostki.

Prosimy wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub mogą pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wysokiem Mazowieckiem pod numerem telefonu /86/ 275 72 12 lub z najbliższą jednostką Policji telefon 997 lub 112.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę