Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Z Grajewa do... gwiazd w telewizji

Główne zdjęcie
Tomasz Cebeliński (fot.bialystok.tvp.pl)

Tomasz Cebeliński, nauczyciel przedsiębiorczości z Grajewa zasiadł wczoraj w telewizyjnym studio wspierając w finale Wielkiego Testu Wiedzy Ekonomicznej drużynę dziennikarzy. Pan Tomasz do programu dostał się jako „Joker” - okazał się bowiem najlepszy w rozgrywanym wcześniej internetowym Wielkim Teście Wiedzy Ekonomicznej zorganizowanym przez Telewizję Polską. Odpowiedział bezbłędnie na wszystkie pytania w najkrótszym czasie.

- W tych czasach każdy musi być ekonomistą, bo pieniądze ma każdy, musi wiedzieć jak je pozyskać, jak o nie zadbać, jak je inwestować – mówił Tomasz Cebeliński dziennikarzowi „Obiektywu” TVP Białystok 
Pan Tomasz jak mówi nie spodziewał się wygranej. Siadając przed komputerem chciał po prostu sprawdzić swoją wiedzę ekonomiczną. Na co dzień pracuje jako nauczyciel przedsiębiorczości. 

W telewizyjnym studio zasiały cztery drużyny: polityków, dziennikarzy, piosenkarzy i sportowców.  A  został zwycięzcą Wielkiego Testu Wiedzy Ekonomicznej w studio TVP Antoni Mężydło


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę