Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Sto lat Babciom i Dziadkom

W dniach 18 - 20 stycznia 2012 roku odbyły się w naszym przedszkolu spotkania z okazji Dnia Babci i Dziadka.

W spotkaniach uczestniczyła dyrektor przedszkola Pani Jadwiga Juchniewicz, która także złożyła gorące życzenia zgromadzonym licznie Solenizantom. Każde ze spotkań miało niepowtarzalną atmosferę. Dzieci,pod czujnym okiem swoich nauczycieleki, od dawna przygotowywały laurki, wiersze, piosenki. Chętnie ćwiczyły tańce, aby swoim występem wyrazić podziękowanie Babciom i Dziadkom, pokazać Im, jak wielkie uczucie skrywają ich małe serduszka. W grupie czerolatków dzieci odtańczyły taniec kowbojski, przenosząc zebranych w klimaty Dzikiego Zachodu. Pięciolatki, po wierszykach i piosenkach, wzruszyły Dziadków tańcząc pięknie polkę. Dziadkowie i Babcie sześciolatków mieli dodatkową atrakcję , a mianowicie wysłuchanie koncertu zespołu folklorystycznego "ŁOMŻYNIACY". Jednym z członków zespołu jest Dziadek Oliwii Saldat, dzięki któremu zespół zgodził się na ten występ. Maluszki nie były gorsze od starszych kolegów. Recytowały wierszyki, śpiewały i tańczyły. Słodki poczęstunek, tańce i pamiątkowe zdjęcia kończyły każdą uroczystość.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pon, 23 stycznia 2012 18:45
Data ostatniej edycji: wt, 24 stycznia 2012 00:01:28

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę