Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Sutenerzy z Zambrowa. Wykorzystywali nawet 16-latkę

Trzech mieszkańców Zambrowa trafiło do tymczasowego aresztu. To połowa z zatrzymanych w ubiegłym tygodniu w związku z rozbiciem przez śledczych zorganizowanej grupy przestępczej, która zajmowała się sutenerstwem czyli czerpaniem korzyści z nierządu świadczonego przez osoby trzecie. Policja podaje, że przez zambrowska agencję przewinęło się kilkanaście kobiet i dziewcząt, z czego najmłodsza miała zaledwie 16 lat.

W sumie w związku z agencją zatrzymano sześć osób. To mieszkańcy Zambrowa - pięciu mężczyzn i jedna kobieta.
Policja podaje, że zambrowskiej agencji towarzyskiej pracowąły młode kobiety, a nawet nastolatki – trudniące się prostytucją. Zarobione przez nie pieniądze w znacznej części trafiały do kieszeni przewodzącego grupie 50-latka i jego wspólników.
Kobiety i dziewczyzny do pracy w zambrowskiej agencji werbowane były poprzez ogłoszenia sugerujące zatrudnienie w charakterze np. kelnerki.

Policja podaje, że w skłąd grupy wchodzili 50-latek, jego 36-letni wspólnik i 35-letnia konkubina, a także trzej pozostali mężczyźni, którzy zajmowali się handlem narkotykami sprzedając amfetaminę głównie zmuszanym do nierządu kobietom. Decyzją Sądu Rejonowego w Łomży do tymczasego aresztu trali 36-latek i 50-latek, a także 29-latek, który oprócz obrotu narkotykami zajmował się również werbowaniem i handlem dziewczynami.
W stosunku do kobiety i dwóch pozostałych mężczyzn sąd zastosował poręczenia majątkowe, zakaz opuszczania kraju i policyjny dozór. Sprawcom grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę