Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 06 grudnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Nowo wybudowane Centrum Kultury w Zambrowie otwarte

Sala teatralno-kinowa z ponad 340 miejscami dla widzów, kawiarnia, sale konferencyjna i teatralno-taneczna oraz pracownie plastyczna i tkanin - Zambrów ma wreszcie Centrum Kultury. Nowy obiekt przy ul. Prymasa Wyszyńskiego miasto przekazało w zarząd Miejskiemu Ośrodkowi Kultury, dlatego też przeniesie on do Centrum nie tylko całą dotychczasową działalność, ale także znacznie rozszerzy swoją ofertę. Zambrowianie w każdym wieku będą mogli teraz nie tylko przyjść do kina czy na sprowadzony spektakl teatralny, ale także uczestniczyć w koncertach muzyki klasycznej i popularnej, bluesowych, jazzowych i poezji śpiewanej.

Nowe możliwości lokalowe to także nowe propozycje dla osób chcących aktywnie uczestniczyć w działaniach MOK - w teatrze młodego aktora, teatrze lalki, pracowni lalek, zajęciach modelarsko-plastycznych czy Dyskusyjnym Klubie Książki. W Centrum Kultury znajdą też swoje miejsce Regionalna Izba Historyczna i Uniwersytet Trzeciego Wieku.

Budowany przez dwa lata obiekt kosztował w sumie z wyposażeniem 9,5 mln zł, z czego z budżetu miasta pochodziło 3,8 mln zł. Niemal 60 proc. wartości tej inwestycji pokryło dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego i PFRON.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę