Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Ostrzelali dom w Stawiskach

Dwóch młodych mężczyzn w czwartek wieczorem ostrzelało z broni pneumatycznej dom w Stawiskach. Kule przestrzeliły kilkanaście okien. Wezwani na miejsce policjanci chwilę później zatrzymali sprawców, którymi okazali się dwaj młodzi mieszkańcy tej samej miejscowości.

Zatrzymani to 19 i 22-latek. Funkcjonariusze zabezpieczyli  przy nich broń pneumatyczną, za pomocą której uszkodzili w ostrzelanym domu w sumie 14 okien. W trakcie rozmowy z policjantami mężczyźni tłumaczyli, że były to tylko żarty. Teraz za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem. Za uszkodzenie mienia grozi im kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę