Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Handlarz i złodziej

Kilka dni temu policjanci zatrzymali 17-letniego złodzieja, który okradał domy i mieszania w Łomży, teraz w ich ręce wpadł także diler, który handlował kradzioną biżuterią. To 39-letni mieszkaniec miasta. Dodatkowo wyszło na jaw, że mężczyzna udzielał amfetaminy dwóm 16-latkom.

Jak podaje policja 39–latek wpadł po tym jak w jednym z łomżyńskich komisów chciał sprzedać skradzioną przez 17-letniego kompana biżuterię. Mężczyzna za swoje nieodpowiedzialne postępowanie ma odpowiadać przed sądem.

Przed oblicze sądu trafi też 52-latek, który w ostatnich dniach okradał budynki gospodarcze i stodoły na terenie jednej z podłomżyńskich miejscowości. Łupem sprawcy padały przewody elektryczne, wiertarka i szlifierka kątowa. W znacznej części odzyskano skradzione przedmioty. Mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę