Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Śnieżnie przez cały dzień i...

Dziś przez cały dzień w regionie będzie padał śnieg. Według synoptyków okresami o natężeniu umiarkowanym, przy czym u nas możliwe jest, że opady śniegu po południu będą przechodzić w deszcz ze śniegiem. Temperatura maksymalna w ciągu dnia wzrosnąć może do 1°C, ale nocą znowu spadnie poniżej zera, a więc jest i będzie bardzo ślisko.

Jeszcze w nocy możliwe są dalsze opady śniegu. Temperatura minimalna od -4°C do -2°C. W sobotę zachmurzenie umiarkowane i duże, ale śnieg w Łomży już nie powinien padać. Temperatura maksymalna do 0°C. Opady śniegu powrócić do nas mają w nocy z soboty na niedzielę, a po niedzieli zapowiada się lekki mróz.

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę