Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@
_ nowa strona parku____________________________ www.lpkdn.wrotapodlasia.pl ____________________________ nowa strona parku _

Pozostałe wiadomości

Inne Strony ............................................. www.lpkdn.wrotapodlasia.pl ............................................. www.drozdowo.sor-albatros.pl .............................................

III etap XI edycji ogólnopolskiego Konkursu „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”

W dniu 10 stycznia 2012 roku w siedzibie Łomżyńskiego Parku Krajobrazowego Doliny Narwi odbył się III etap XI edycji ogólnopolskiego Konkursu „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”. W zmaganiach konkursowych uczestniczyły czteroosobowe reprezentacje z dwóch gimnazjów: Publicznego Gimnazjum w Piątnicy oraz Publicznego Gimnazjum nr 9 w Łomży.Zadaniem gimnazjalistów było rozwiązanie testu sprawdzającego, złożonego z 25 pytań (15 – dotyczyły ogólnej wiedzy przyrodniczej, pozostałe 10 dotyczyły Łomżyńskiego Parku Krajobrazowego Doliny Narwi). W III etapie konkursu suma punktów uzyskana przez uczniów z danego gimnazjum decydowała o wygranej. Każdy uczeń indywidualnie mógł zdobyć 25 punktów. Drużyna, która rozwiązała bezbłędnie test, maksymalnie miała szanse uzyskać 100 punktów.

W zmaganiach konkursowych po raz kolejny zwyciężyli uczniowie z Publicznego Gimnazjum w Piątnicy uzyskując 47 punktów. Uczniowie z Publicznego Gimnazjum nr 9 w Łomży  uzyskali 36 punktów.


Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a zwycięski zespół - albumy przyrodnicze z odgłosami ptaków.

Uczniowie z Publicznego Gimnazjum w Piątnicy będą reprezentować ŁPKDN na IV etapie (wojewódzkim) konkursu, który zostanie przeprowadzony 3 kwietnia 2012 roku w siedzibie Parku Krajobrazowego Puszczy Knyszyńskiej w Supraślu.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia!

..............................................................................


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę