Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Nastoletni złodziej

Aż siedem zarzutów popełnienia przestępstw usłyszał 17-latek z Łomży. Według policji chłopak ma na swoim koncie rozboje, kradzieże i włamania. Poszkodowani przez niego swoje straty oszacowali łącznie na ponad 45 tysięcy złotych.

Policjanci przez kilka ostatnich tygodni prowadzili poszukiwania osoby, która mogła być odpowiedzialna za serię kradzieży i kradzieży z włamaniem, do których dochodziło na terenie Łomży. Okazał się nim 17–letni mieszkaniec miasta, który jest bardzo dobrze znany policjantom mundurowym.  Łupem młodocianego sprawcy padała zazwyczaj złota biżuteria i wartościowy sprzęt elektroniczny. Poszkodowani łącznie swoje straty oszacowali na ponad 45 tysięcy złotych. Policjantom udało się odzyskać pochodzące z kradzieży telefony komórkowe oraz część skradzionej biżuterii.
Dodatkowo młody mężczyzna przyznał się też do udziału w dwóch rozbojach na 19–letnim mieszkańcu Łomży i 17–letnim mieszkańcu Piątnicy. Teraz 17-latek za swoje postępowanie będzie odpowiadał  przed sadem.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę