Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Zaginęła 15-latka ze Zbójnej

Główne zdjęcie
Zaginiona Eliza Zielińska

Policja poszukuje 15-letniej Elizy Zielińskiej. Mieszkanka Zbójnej w sobotę, 14 stycznia, około godz. 8:30 wyszła z domu i oddaliła się w nieznanym kierunku. Od tamtej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionej to: 160 cm wzrostu; szczupłej budowy ciała; długie, proste i ciemne włosy; oczy niebieskie.
Ewelina w dniu zaginięcia ubrana była w kurtkę z kapturem koloru czarnego, granatowe spodnie dżinsowe, bluzę w paski szaro – czarne, brązowe kozaki z kożuszkiem.

Osoby, które widziały Elizę Zielińską w dniu zaginięcia lub znają jej obecne miejsce pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Łomży przy  ul. Wojska Polskiego 9 pok. 128 albo telefonicznie pod numerami telefonów 086- 474 12 43 oraz 997 lub 112.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę