Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Złodziej i paser

Policjanci zatrzymali 16-letniego sprawcę włamania do jednego z domów jednorodzinnych na terenie gminy Piątnica. W ręce mundurowych wpadł również 21-letni kompan nastoletniego włamywacza, który pomógł mu w zbyciu skradzionych łupów. Teraz obaj za swoje czyny odpowiedzą przed sądem.

Jak informuje oficer prasowy KMP w Łomży, w ubiegły czwartek, około godziny 22.40, dyżurny łomżyńskiej Policji otrzymał zgłoszenie o włamaniu do jednego z domów na terenie gminy Piątnica. Z relacji pokrzywdzonej wynikało, że sprawca wykorzystując nieobecność domowników, najprawdopodobniej za pomocą wcześniej skradzionych kluczy, dostał się do środka, gdzie po wyjęciu szyby z drzwi dostał się do jednego z pokoi. Tam ukradł telefon komórkowy, aparat fotograficzny oraz około 80 złotych. W wyniku intensywnej pracy łomżyńskich policjantów zatrzymano sprawcę tego włamania. Okazał się nim 16-latek. Dodatkowo wyszło na jaw, że nastolatkowi w zbyciu skradzionych przedmiotów pomagał straszy o 5 lat kolega. Mundurowym udało się odzyskać skradziony aparat fotograficzny, który został odnaleziony w jednym z komisów. Za sprzedanie przedmiotu pochodzącego z kradzieży 21-letni kolega nieletniego włamywacza usłyszał już zarzut paserstwa, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę