Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Szansa na dotację dla innowacyjnych

Równowartość 11 mln euro ma trafić w postaci dotacji dla mikro, małych i średnich firm z województwa podlaskiego. Konkurs w ramach RPO ma być ogłoszony jeszcze w styczniu. Dotacje mają wesprzeć przedsiębiorstwa, które zdecydują się na innowacyjne inwestycje.

Jak poinformowała Agnieszka Tyszkiewicz w konkursie mają zostać zastosowane kryteria wyboru, które obowiązywały w naborze rozstrzygniętym w grudniu. O uzyskaniu dotacji będzie decydowała przede wszystkim innowacyjność przedsięwzięcia a także liczba miejsc pracy, które powstaną dzięki realizacji inwestycji.

Konkurs przeprowadzony ma być w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2007-2013, Osi Priorytetowej I. Wzrost innowacyjności i wspieranie przedsiębiorczości w regionie. Działania 1.4 Wsparcie inwestycyjne przedsiębiorstw.

Dotychczas w ramach tego działa unijne wsparcie - w sumie niemal 20 mln zł - uzyskało ponad 30 przedsięwzięć z Łomży, a wartość jednostkowych dotacji wynosiła od kilkudziesięciu do niemal 2,5 mln zł.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę