Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 09 marca 2021 napisz DONOS@

Przedłużony areszt dla zabójców wiceprezydenta

Główne zdjęcie
Doprowadzenie do prokuratury jednego z podejrzany (fot. archiwum)

Pięciu mężczyzn podejrzanych o zabójstwo byłego wiceprezydenta Łomży kolejne trzy miesiące spędzi w areszcie. Tak, na wniosek prokuratury zdecydował sąd. Mieszkańcy Łomży 22-letni Grzegorz B., 23-letni Marcin S., 24-letni Sławomir C., 28-letni Grzegorz O. i 43-letni Andrzej K. w październiku dotkliwie pobili byłego wiceprezydenta miasta, a następnie wywieźli go i porzucili na łące koło Rybna. Zmasakrowane ciało następnego dnia znaleźli wędkarze.

Przypomnijmy do brutalnego pobicia byłego wiceprezydenta doszło wieczorem 18 października ubiegłego roku. Zbrodnia wstrząsnęła miastem. Sprawców bardzo szybko ujęto, choć dwóch z nich próbowało uciekać - jednego zatrzymano w Orzyszu, drugiego w Słubicach na granicy polsko-niemieckiej. Wszystkim mężczyznom prokuratorzy z prowadzącej śledztwo Prokuratury Okręgowej w Łomży zarzucili dokonanie zabójstwa i rozboju. Jeszcze w październiku Sąd Rejonowy w Łomży, przychylając się do wniosków prokuratury, zdecydował o ich tymczasowym aresztowaniu na trzy miesiące. Teraz areszt decyzją sądu został przedłużony na kolejne trzy miesiące.
Mordercom prezydenta grozi kara do 25 lat więzienia, lub nawet dożywocie.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę